• Zwieksz rozmiar tekstu
  • Domyslny rozmiar tekstu
  • Zmniejsz rozmiar tekstu
Sędziowie Sądu Okręgowego


Wydział I Cywilny

Chmielewska Urszula
Kitłowska-Moroz Joanna
Krasny Katarzyna - Przewodnicząca Wydziału
Musiał Halina
Olszewska Danuta
Skrzypiec Agnieszka
Smolska Barbara
Sobieraj Tomasz
Szczepańska Bogusława
Wituszko Barbara
Wojciech Machnicki

Wydział II Cywilny Odwoławczy
Bednarek-Moraś Agnieszka
Buczek-Markowska Wiesława
Bury Robert
Ciechanowicz Zbigniew
Ernest Marzenna
Gamrat-Kubeczak Dorota
Grzesik Małgorzata
Krajewski Sławomir
Marczak Karina
Osińska Violetta
Siuta Iwona
Szaj Tomasz
Tarasiuk-Tkaczuk Agnieszka - Przewodnicząca Wydziału
Wojtkiewicz Mariola

Wydział III Karny
Balcerowicz Paweł
Grocholski Józef
Karnacewicz Artur - Przewodniczący Wydziału
Kasicki Grzegorz - Okręgowy Kierownik Szkolenia
Łopuszko Magdalena
Marycz Paweł
Puczko Małgorzata
Staniek Bogumiła
Ścisłowski Dariusz
Tucholska Grażyna
Wieczorkiewicz-Kita Joanna
Wojtysiak Paweł

Wydział IV Karny Odwoławczy
Bobrowska Agnieszka
Gdula Iwona
Jankowska Małgorzata
Kawałko Maciej
Karwacki Tomasz
Majgier-Strączyńska Bożena
Małachowski Ryszard - Przewodniczący Wydziału
Marzec Beata
Mazurek Dorota
Mikłaszewicz Magdalena
Motak Władysława - Wiceprezes Sądu
Szreder Jacek
Tomala Michał - Rzecznik Medialny
Zaremba Krzysztof
Zywar Elżbieta

Wydział V Penitencjarny
Chruścińska Edyta
Giecewicz Jarosław - Przewodniczący Wydziału
Kołakowski Grzegorz
Strączyński Maciej
Wandzilak Teresa
Węgrowska Ewa

Wydział VI Pracy
Bukowiecka-Kleczaj Renata
Górska Beata
Horodnicka-Stelmaszczuk Gabriela - Przewodnicząca Wydziału
Miller-Młyńska Monika
Mitros Aleksandra
Stasiuk Andrzej

Wydział VII Pracy i Ubezpieczeń Społecznych
Czerwińska Małgorzata - Przewodnicząca Wydziału
Klafetka Agnieszka
Konieczna Barbara
Łączna Anna
Przybyś Jan
Stasiewicz-Kokotowska Anna

Wydział VIII Gospodarczy
Budzyńska Anna
Górska Agnieszka
Górski Krzysztof - Wiceprezes Sądu
Kądziołka Agnieszka
Miroszewski Leon
Pawłowska-Grzelczak Natalia
Sałamaj Piotr
Woźniak Agnieszka - Przewodnicząca Wydziału
Żelazowski Tomasz

Wydział X Cywilny Rodzinny
Adamczyk Iwona
Alończyk Ryszard
Białecki Dariusz
Duma Izabela
Juzwa Małgorzata
Krajewska Elżbieta
Łabuń Marzena
Mostowska Ilona
Warska-Seidler Iwona
Puchalska Greta
Siedlarek Ewa
Żabicka Barbara - Przewodnicząca Wydziału

Drukuj
Dokument widziany: 20395 razy
Zamieścił: Marek Judycki   
Wytworzył: Anna Szczygło   
Zamieszczony dnia: 02.10.2011
Zmieniony dnia: 01.07.2014
 

Mapa strony | Polityka prywatności | e-Wokanda | Administrator: mjudycki(at)szczecin.so.gov.pl | Copyright © 2014 Sąd Okręgowy w Szczecinie.